Specificaties
| categorie | T8-buis |
| Type | Enkelzijdige voeding |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Hoog lumen120LM/W |
| Lamp Holder | G13 |
| MEAS | D28*H588mm |
| Lengte | L0.6m |
| Vermogen | 10W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 80mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 1200 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 180° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 83W |
| EEI | E |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 75g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 30000times |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |