Specificaties
| categorie | T8-buis |
| Type | Enkelzijdige voeding |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | G13 |
| MEAS | D30*H1512mm |
| Lengte | L1.5m |
| Aantal kralen | 96 LED |
| Vermogen | 22W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 190 mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 1750 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 270 °C. |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 112W |
| EEI | A + |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 215g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 10000times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 25 |
| Verpakking | Een / doos |