Specificaties
| categorie | normale light cup |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| Lamp Holder | MR16. |
| MEAS | D50*H48mm |
| Vermogen | 6W |
| Spanning | AC/DC12V |
| I | 720 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 480 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 38° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 42W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 23.2g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | plastic en aluminum van binnen |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | Een / doos |