Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| MEAS | L600*W75*H23mm |
| Lengte | L0.6m |
| Product dikte | 23mm |
| Snoerlengte | 20cm |
| Vermogen | 20W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 145 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 2500 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | E |
| IK Code | IK08 |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Plafondmontage |
| Nettogewicht van een product | 170g |
| Levensduur | 30000h |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS, ERP |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |