Specificaties
| Modell | Trekkoord types |
| Productkleur | Wit |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 21700 |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Onafhankelijke energieopslagdoos, stel de bedieningspositie naar wens in |
| MEAS | Φ100mm*2 |
| Type zonnepaneel | Monokristallijn |
| Formaat zonnepaneel | L180*B270*H15 mm |
| Snoerlengte | Zonnepaneel: 5m/Lamp: 3m |
| Vermogen | 70W |
| Spanning | Bulb behuizing:DC12V/Batterij:DC3.7V |
| I | 500 mA |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 700 lm |
| CRI | Ra≥70 |
| Stralingshoek | 90° |
| Hg (mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.14h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 6W |
| Voltage zonnepaneel | DC5V |
| Zonnepaneel stroom | 1200 mA |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 6000 mAh |
| Nettogewicht van een product | 1.25kg |
| Levensduur | 30000h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |