Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Gordijnverlichting (trapeziumvormige watervalstijl) |
| Modell | Sneeuwvlokken |
| Productkleur | Draad:transparant/Ornamenten:transparant/Adapter:zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Rood licht & groen licht & blauw licht & geel licht |
| Beschrijving verkooppunten | 84led;20 cm hangafstand;7 ophangpunten;8 functies;Geheugen;Timer;Uit |
| MEAS | Ornament:L20*W16.5cm |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L1.2*W1m |
| Productafstand | 20cm/Afstand |
| Aantal kralen | 84LED |
| Vermogen | MAX.2.7W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 687.5g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Middelste pakket aantal | 4 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 16 |
| Verpakking | Een / doos |