Specificaties
| Productkleur | blauw |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | Φ275*H1250mm |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 60W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~50℃ |
| Installatie methode | Ophanginstallatie |
| Nettogewicht van een product | 250g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |