Specificaties
| Productkleur | grijs & roze |
| Beschrijving verkooppunten | Reistas voor huisdieren die in de hand of aan de schouder gedragen kan worden, eenvoudig te gebruiken;Verdikte spons, comfortabel en warm;Sonde-uiteinde met volledig zicht, gemakkelijke interactie tussen mensen en huisdieren;Inclusief anti-ontsnappingsgesp |
| MEAS | L42*B25*H28cm |
| Voor | Honden |
| Maximaal steungewicht | 15kg |
| Nettogewicht van een product | 405g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |