Specificaties
| Productkleur | Blauw-goud |
| Beschrijving verkooppunten | 3-in-1 ontwerp;3 snelheids- en temperatuurinstellingen;Gratis met 3 verschillende borstels;360° draaibaar snoer;Handige ophanglus |
| MEAS | L270*W60*H60mm |
| Snoerlengte | 1.8m |
| Vermogen | 1200W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Krachtige luchtstroom | 11 m/s |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 1kg |
| Main Materials | pa66 |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |