Specificaties
| Modell | Plein |
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L84*W84*H36mm |
| Vermogen | Gloeilamp: 2000W/LED: 200W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 10A |
| Bedrading | Verbinding |
| Socket | Niet van toepassing |
| USB-interface parameters | Niet van toepassing |
| - parameters | 10 A 250 V~ |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi |
| IP waarde | IP20 |
| Applicable standards | Duitse normen |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -30℃~50℃ |
| Installatie methode | Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 130g |
| Main Materials | pc,Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |