Specificaties
| categorie | 3AAA batterij string lichten |
| Type | Verlichte decoratie |
| Modell | Raam styling |
| Productkleur | Draad: transparant/Batterijdoos: wit |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 20led;aan;Uit |
| MEAS | L44.5*W23cm |
| Voorspronglengte | L25cm |
| Aantal kralen | 20LED |
| Spanning | DC1.5V*3 |
| I | 70mA |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 291.6667g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |