Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | L295*W1195*H8mm |
| Vermogen | 40W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 180 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 4600 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 257W |
| EEI | E |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.56kg |
| Levensduur | 50000h |
| Main Materials | Aluminium legering,Acryl |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 5 |
| Verpakking | Een / doos |