Specificaties
| Modell | 09 |
| Productkleur | Grijs |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithium-ijzerfosfaatbatterij |
| Batterijtype | 26650 |
| Lichte kleur | RGB |
| Beschrijving verkooppunten | 16 statische kleuren;3 dynamische knippermodi |
| MEAS | L153*W141*H38mm |
| Type zonnepaneel | Monokristallijn |
| Formaat zonnepaneel | L200*B210*H17 mm |
| Snoerlengte | 2m |
| Vermogen | 50W |
| Spanning | Bulb behuizing:DC3.4V/Batterij:DC3.2V |
| I | 588 mA |
| CRI | Ra≥70 |
| Stralingshoek | 90° |
| Hg (mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.12h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 5W |
| Voltage zonnepaneel | DC5V |
| Zonnepaneel stroom | 1000 mA |
| IP waarde | IP66 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 4000 mAh |
| Nettogewicht van een product | 880g |
| Levensduur | 30000h |
| Main Materials | Plastic,pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |