Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Magisch Lichtsnoer |
| Modell | Decoratie-accessoires |
| Productkleur | Lint:goud/Adapter:zwart |
| Lichte kleur | rgbic |
| Beschrijving verkooppunten | 100led;10cm/led;Afstandsbediening met 32 knoppen;Controle via smartphone;Statische kleur;Kleurtoepassingsmodus;Dynamische modus;Muziekritme;Timer;Kies een kleur uit de afbeelding |
| MEAS | Lint:B5cm |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L10m |
| Aantal kralen | 100 LED |
| Vermogen | MAX.10W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Afstand van lampkralen | 10 cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 260.4167g |
| Levensduur | 15000h |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |