Specificaties
| Type | Achtergrondverlichting |
| Modell | Witte frame |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | ugr<19 |
| MEAS | L595*W595mm |
| Product dikte | 32mm |
| Vermogen | 28W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 130 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 4760 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 170° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | C |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.75kg |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 10000times |
| Main Materials | Ijzer,Aluminium legering,PS |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |