Specificaties
| categorie | G9 |
| Productkleur | Wit en geel |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | G9 |
| MEAS | L60*W16*H16mm |
| Vermogen | 4.8W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 34mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 470 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 40W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 13.4g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 1200times |
| Main Materials | Keramiek,pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |