Specificaties
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L103*W77*H27mm |
| Wire | 3*1.0mm² |
| Snoerlengte | 22.5cm |
| Vermogen | 10W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 40mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 900 lm |
| CRI | Ra≥70 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 100° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 166g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | Aluminium, Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |