Specificaties
| categorie | Vocht-dichte lamp |
| Productkleur | wit&zwart |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | D170*H73mm |
| Aantal kralen | 12 LED |
| Vermogen | 4W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 30mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 270 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 25W |
| EEI | A |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP54 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Plafondmontage |
| Nettogewicht van een product | 347g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 100000times |
| Main Materials | pc,pp,abs |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |