Specificaties
| categorie | Fixture |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L1200*W74.5*H23mm |
| Lengte | L1.2m |
| Snoerlengte | 50cm |
| Aantal kralen | 83LED |
| Vermogen | 40W |
| Spanning | 220–240 V~ |
| I | 0.185A |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 4400 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 247W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 366g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 10000times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |