Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Button Type | Automatisch inschakelen door energie te besparen |
| Beschrijving verkooppunten | Opvouwbare keukenweegschaal;Roestvrij stalen schaal oppervlak;High-definition LCD-scherm;Genereert automatisch stroom;5. Hogeprecisiesensor;g/oz/water-ml/melk-ml, eenheden kunnen vrij worden geschakeld.;Tarra ;Antislipmat |
| MEAS | L220*W66*H24mm |
| I | ≤5mA |
| Capacitei | 5kg |
| Nettogewicht van een product | 230g |
| Main Materials | Roestvrij staal,abs |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |