Specificaties
| Productkleur | blauw |
| Beschrijving verkooppunten | Plantfactoren breken geur af;Schoon en gezond, beschadigt het haar niet;Formule op basis van platen, veilig om aan te likken;Rijke geur, vers en aangenaam |
| MEAS | D5.5*H21.5cm |
| Voor | Honden |
| Volume | 300ml |
| Nettogewicht van een product | 307g |
| Hoofdingrediënten | Water,Gedenatureerde alcohol,Geurstof,PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | fles/Papier |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Injectieflacons per doos |