Specificaties
| Model | Met capuchon |
| Productkleur | zwart/grijs/legergroen |
| Beschrijving verkooppunten | Verschillende kleuren beschikbaar;Het ontwerp met reflectieve strook laat u toe om uw huisdier goed te vinden in het donker |
| Grootte | S/Meter/l/xl/xxl |
| MEAS | S-25cm/M-30cm/L-35cm/XL-40cm/XXL-45cm |
| Lengte terug | L25cm/30cm/35cm/40cm/45cm(±1) |
| Borstomvang | L36cm/42cm/48cm/54cm/60cm(±1) |
| Nek rond | L24cm/28cm/32cm/36cm/40cm(±1) |
| Voor | Honden |
| Nettogewicht van een product | 90g |
| Main Materials | Polyester |
| Middelste pakket aantal | 15 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |