Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | 2RCA plugs naar 2RAC plugs;1.5m |
| Description du produit audio/vidéo | 2RCA plugs naar 2RAC plugs |
| Wire | OD2.6*5.2mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Nettogewicht van een product | 50g |
| Materiaal | pvc,ccs |
| Certificering | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325187828 |
| Artikelnummer | B20104KTV |