Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Audio/videokabel 3,5 mm stereo plug naar 3,5 mm stereo plug;1.8m |
| Description du produit audio/vidéo | Audio/videokabel 3,5 mm stereo plug naar 3,5 mm stereo plug |
| Wire | OD3.5mm |
| Snoerlengte | 1.8m |
| Nettogewicht van een product | 60g |
| Materiaal | pvc,ccs |
| Certificering | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 96 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325187781 |
| Artikelnummer | B20104KTR |