Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Aanraakschakelaar |
| Beschrijving verkooppunten | Dubbel verwarmingssysteem boven en onder;Volledig metalen binnenkant;Verborgen kijkvenster;Gehumaniseerd kleurenscherm-aanraakontwerp aan de bovenkant;Binnenruimte met ringvormige bodem;Innovatief uiterlijk |
| MEAS | L325*W410*H320mm |
| Snoerlengte | 0.94m |
| Vermogen | 2000W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Plug | 250V~,16A,2P+E |
| Planning | 60min |
| Applicable standards | Europese normen |
| Volume | 8L |
| Nettogewicht van een product | 7kg |
| Main Materials | pp,secc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | st/Gekleurd karton |