Specificaties
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Batterijtype | Zinkbatterij |
| Batterijtype | AAA*2 |
| Beschrijving verkooppunten | LCD Scherm;Tarra-knop;Meerdere meeteenheden |
| Vermogen | 0.012W |
| Capacitei | 5kg |
| Nettogewicht van een product | 400g |
| Materiaal | Roestvrij staal,abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325256265 |
| Artikelnummer | 300000A3U |