Specificaties
| categorie | Track licht |
| Modell | 3 draads track light |
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L160*W63*H165mm |
| Aantal kralen | 20 LED |
| Vermogen | 10W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 110 mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstrom | 800 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 24° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 53W |
| EEI | A |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 310g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | Aluminium legering |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | Een / doos |