Specificaties
| Modell | C37 |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | E14 |
| MEAS | D37*H100mm |
| Vermogen | 7W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 45mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 610 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 220° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 48W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 34g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(2pcs)/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | set(s)/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 2 pcs |