Specificaties
| categorie | Bureaulamp |
| Type | Zonder lichtbron |
| Productkleur | Rood |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D14*H31cm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | MAX.60W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 100 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 570g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | pp,Metaal |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |