Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Button Type | Aanraakschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Beschrijving verkooppunten | WiFi slimme bediening;2 windsnelheden;Aanpasbare blaashoek, 90° naar links en rechts voor een optimaal klimaat in elke hoek van de kamer.;24 uur timing opstarten/afsluiten;Afstandsbediening;Met kinderslotfunctie;Automatische uitschakeling bij ingestelde tijd |
| MEAS | L350*W348*H701mm |
| Snoerlengte | 1.8m |
| Vermogen | 1003 W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50Hz |
| Snelheidsinstelling | 2 standen |
| RPM | 1140 U/min |
| Windtype | Natuurlijke wind/Slaap wind |
| Planning | 24h |
| Koelcapaciteit | 9000 BTU |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| Applicable area | 15㎡ |
| Applicable standards | Europese normen |
| Nettogewicht van een product | 25.4kg |
| Main Materials | abs,Roestvrij staal,Koper,Aluminium legering |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |