Specificaties
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht-Daglicht |
| MEAS | Φ250*40mm |
| Snoerlengte | 0.2m |
| Vermogen | 12W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 300 mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | RGB+2700K-6500K |
| Lichtstrom | 1400 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 94W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Netwerkconfiguratiemethode: | Bluetooth Mesh |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 820g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | Acryl,Ijzer |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |