Specificaties
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Oplaadbare batterij |
| Batterijtype | 103450 |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Middelste kralen: wit licht met 3 mogelijke helderheden |
| MEAS | L60*W45*H45mm |
| Vermogen | 1.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 350 mA |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 100 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~45℃ |
| De capaciteit van de batterij | 1800 mAh |
| Nettogewicht van een product | 50g |
| Werkduur | 8h |
| Levensduur | 30000h |
| Main Materials | abs |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Paket | st/Papier |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |