Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Reistas voor huisdieren die in de hand of aan de schouder gedragen kan worden, eenvoudig te gebruiken;Netweefselstof, ademend, geschikt voor gebruik in de zomer;Sonde-uiteinde met volledig zicht, gemakkelijke interactie tussen mensen en huisdieren;Inclusief anti-ontsnappingsgesp |
| MEAS | L45*l22*H26cm |
| Voor | Honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 31kg |
| Nettogewicht van een product | 334g |
| Main Materials | Oxford doek,Spons,Gaas |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 21 |
| Verpakking | Een / doos |