Specificaties
| Modell | G45 |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D45*H80 mm |
| Vermogen | 6W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 40mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 510 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 180° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 42W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 90g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(5pcs)/Kleurvak |
| Buitenverpakking qty | 40 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 5 pcs |