Specifications
| Product color | Red bronze |
| Fitting | E27 |
| Wire | 2x0.75m㎡ |
| Cable length | 1m |
| Power | MAX.60W |
| Voltage | 250V~ |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 200g |
| Materiaal | Aluminum,Iron |
| Certificering | CE,RoHS |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325199708 |
| Artikelnummer | B20102QOS |