Specificaties
| Modell | De revers |
| Productkleur | rood/groen |
| Grootte | l/xl/xxl |
| MEAS | L-35cm/XL-40cm/XXL-45cm |
| Lengte terug | L35cm/40cm/45cm |
| Borstomvang | 48 cm/54 cm/60 cm |
| Nek rond | 32 cm/36 cm/40 cm |
| Voor | Honden en katten |
| Nettogewicht van een product | 110g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 54 |
| Verpakking | Een / doos |