Specifications
| Product color | Green/Red/Black |
| Selling points description | PU material is comfortable to wear;The alloy buckle is beautiful and does not rust |
| Size | xl |
| Dimension | W2.9*L60cm |
| Neck around | 41-53cm |
| For | Dog |
| Net weight of a single product | 80g |
| Main Materials | PU |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pcs/hanging card |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 120 |
| Outer Package | pc/box |