Specificaties
| categorie | Lichtslinger op zonne-energie |
| Type | Lineaire decoratieve lichtslinger |
| Model | Lichtslinger voor onder de dakrand |
| Productkleur | Ornamenten: Wit/Draad: transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Rood licht & groen licht & blauw licht & geel licht |
| Beschrijving verkooppunten | 50led;30cm/led;19 functies;Geheugen;Uit |
| Type zonnepaneel | Monokristallijn |
| Formaat zonnepaneel | L140*W120cm |
| Voorspronglengte | L5m |
| Lengte van lichtslinger | L15m |
| Aantal kralen | 50 LED |
| Spanning | DC3.7V |
| Hg (mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.12h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 3W |
| Voltage zonnepaneel | DC5V |
| Zonnepaneel stroom | 600mA |
| Afstand van lampkralen | 30 cm/LED |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 2400mAh |
| Nettogewicht van een product | 1.0083333kg |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |