Specificaties
| Productkleur | geel/zwart/grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Voorkeursmaterialen, milieuvriendelijk en geurloos |
| Grootte | Meter |
| MEAS | 140*180mm |
| Voor | Hamsters & konijnen & kip |
| Volume | 250 ml |
| Nettogewicht van een product | 127g |
| Main Materials | pp |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 3 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |