Specifications
| Product color | White |
| Cutout size | 150-160mm |
| Wire | H03VV-F 3G*0.5m㎡ |
| Cable length | 33cm |
| Power | 18W |
| RPM | 1450r/min |
| Net weight of a single product | 855g |
| Materiaal | abs,Copper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 12 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325315238 |
| Artikelnummer | B20104MU0 |