Specificaties
| categorie | Dimbare Gloeilamp |
| Modell | C35GenericName |
| Productkleur | Helder |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | E14 |
| MEAS | D35*H99mm |
| Vermogen | 4W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 26mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstrom | 400 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 38W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 14g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |