Specificaties
| Modell | G120 |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D120*H157mm |
| Vermogen | 20W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 150mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstrom | 2060 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 180° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 129W |
| EEI | F |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 105.7g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 3 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |