Specificaties
| categorie | Enkele lamphouder spotlight fitting |
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Geschikt lichtbron: GU10 & MR16 |
| MEAS | D88mm |
| Fittinggrootte | Φ75mm |
| Product dikte | 38mm |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Installatie methode | Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 250g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |