Specificaties
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | L600*W128*H51mm |
| Wire | H03VVH2-F 2*0.75MM2 PVC |
| Snoerlengte | 0.34m |
| Vermogen | 12W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 130mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtstrom | 1250 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 60° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 85W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 25℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 240.8g |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | pc,Aluminium legering |
| Certification | CE, RoHS, ERP |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |