Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Verlichte decoratie |
| Modell | Raam styling |
| Productkleur | Adapter: zwart |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 129led;8 functies + UIT + geheugen + timer |
| MEAS | H60cm |
| Voorspronglengte | L5m |
| Aantal kralen | 129LED |
| Vermogen | MAX.3.6W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.1kg |
| Main Materials | Plastic,Koper,Ijzer |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |