Specifications
| Product color | Black |
| Inner diameter | ID8mm |
| Length | 10m |
| Net weight of a single product | 73g |
| Materiaal | PE |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pack/Header bag |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | pack/Bag |
| Number of outer packs | 72 |
| Outer Package | Packet / box |
| EAN-code | 8433325189983 |
| Artikelnummer | B20104LRC |