Specifications
| Product color | Black |
| Dimension | L41.5*W32cm |
| For | Cats |
| Net weight of a single product | 174.6667g |
| Main Materials | Plastic |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 12 |
| Outer Package | pc/box |
| Product color | Black |
| Dimension | L41.5*W32cm |
| For | Cats |
| Net weight of a single product | 174.6667g |
| Main Materials | Plastic |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 12 |
| Outer Package | pc/box |