Specificaties
| categorie | Met schakelaar |
| Productkleur | Wit |
| Holes | 3 MANIER |
| Wire | H05VV-F 3G1.0m㎡ |
| Snoerlengte | 5m |
| Vermogen | MAX. 2300W |
| Plug | 16A 250V~ 2P+E |
| Socket | 16A 250V~ 3-WAY 2P+E |
| Applicable standards | French type |
| Nettogewicht van een product | 474.0667g |
| Main Materials | pp,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 30 |
| Verpakking | Een / doos |