Specificaties
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L172*W172XH85mm |
| Fittinggrootte | 120-130mm |
| Wire | H03VV-F 3G*0.5m㎡ |
| Snoerlengte | 33cm |
| Vermogen | 14W |
| RPM | 2000r/min |
| Nettogewicht van een product | 620g |
| Main Materials | abs,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |