Specifications
| Product color | White |
| Holes | 6-way |
| Wire | H05VV-F 3G1.0m㎡ |
| Cable length | 1.5m |
| Power | MAX.3680W |
| Plug parameter | 16A 250V~ 2P+E |
| Socket parameter | 16A 250V~ 6-WAY 2P+E |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 322.3g |
| Materiaal | PP,Copper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pcs/hanging card |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 30 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325218522 |
| Artikelnummer | B20103HJC |